Nasza Oferta

Czym się zajmujemy?

Firma nasza zajmuje się głównie sprzedażą markowych produktów z zakresu budownictwa. W naszej ofercie znajdują się produkty takich firm jak Hadykówka, Torggler, Protector, Ursa. Nasi pracownicy doskonalą nieustannie swoją wiedzę poprzez wyjazdy na szkolenia i targi budowlane w Polsce i na świecie.

Klient, który decyduje się na zakupy w naszej firmie ma gwarancję, że produkty są najwyższej jakości. Nie ma u nas miejsca na produkty, których głównym atutem jest niska cena.

Z większością naszych dostawców związani jesteśmy od przeszło 20 lat. Byliśmy i jesteśmy z nimi w tych dobrych i złych czasach. W gronie swoich klientów mamy osoby, które kiedyś zakupiły u nas towary a teraz kupują dla swoich dzieci. Potwierdza to, że polityka jakości produktów, które sprzedajemy sprawdza się.

Witamy na stronie naszej firmy. Stale poszerzamy swoją ofertę o nowe materiały budowlane i współpracę z renomowanymi firmami z branży budowlanej.

Naszym atutem są konkurencyjne ceny, szybka realizacja zamówień oraz rzetelne i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy transport.

kontakt z nami

M.DZIOCHA
Rajec Poduchowny 79
26-613 Radom 15
tel. (048) 344 38 38
fax. 344 10 50
maxbud2@op.pl